Masternode - miesięczne zestawienie "POLIS "

Efekty wybranych analiz z Poziomu 2
Paweł Chrostek
Posty: 58
Rejestracja: śr mar 14, 2018 2:58 pm

śr cze 06, 2018 3:23 pm

Witajcie, jako że w kryptowalutowej sferze nie tylko mamy handel na giełdzie czy koparki ale jak i masternody, po ponad miesiącu działania masternoda którego uruchomiłem mamy wyniki możemy powiedzieć jak wygląda
na dzień dzisiejszy miesięczny zarobek, jaka teoretycznie czeka przyszłość danego coina, jak wygląda przyrost innych masternodów do sieci w tym projekcie i jak z trudnością?
Zaczynamy!

Co to masternode?:
Masternode to pełen węzeł sieci kryptowaluty. Węzły decydują o zawieraniu transakcji. Żeby założyć węzeł sieci trzeba najpierw zgromadzić odpowiednią ilość danej kryptowaluty, posiadać serwer online ze stałym adresem IP. Węzły sieci otrzymują 50% wynagrodzenia za każdy wydobyty blok, co w większości przypadków jest bardziej opłacalne niż tradycyjne wykopywanie

Projekt : Polis
Strona www: https://polispay.org/
Giełdy : Cryptopia, CryptoBridge, SouthXchange, Stocks.Exchange myślę że może się tu znaleźć w przyszłości HitBTC, Kucoin.
Więcej informacji i dyskusji na Bitcointalk : https://bitcointalk.org/index.php?topic ... ;topicseen

Polis jest kryptowalutą dla społeczności. Ludzie rozwijają się, gdyż mogą swobodnie nawiązywać kontakt . Polis wykorzystuje zaawansowaną zdecentralizowaną technologię blockchain do rozwiązywania głównych problemów naszej globalnej społeczności.
Chcą wdrożyć PolisPay dla Grecji jako środek płatności.
Jak na projekt z tak nie wielkim marketcapem gdzie zazwyczaj taki zwrot jaki tutaj mamy obecnie ok 17-20% miesiecznie dają projekty o niskim marketcapie jestem zaskoczony ich podejściem ciągłymi informacjami na kanale
Disord. Myslę że cena 10$ obecnie jest celem.
Jak wyglądają obecne dywidendy? 14,40 POLIS co ok 2,5 dnia wychodzi ok 170-200 Polis miesięcznie. Pamiętajmy że ROI może iść również do góry, jednak czym więcej masternodów w ich sieci logiczne że muszą więcej coinów rozdawać , systematycznie ich przybywa ale to cieszy bo zainteresowanie projektem jest.

Osoby mające masternode POLIS otrzymują 80% nagród blokowych za wspieranie sieci blockchain i przetwarzanie transakcji privatesend.

Jak wyglądają statystyki po ponad miesiącu u nas?
Coiny wydobywane średnio co 2,5dnia , czasami szybciej najszybszy czas " 2dni 1h "
14,40 coinów x 5,1$ srednia cena sprzedaży = 73,44$ x 3,64 = 267zł co 2dni z inwestycji ok 18.500zł
Łącznie po 5 tygodniach = 244.8 coinów = 4,500zł po ciągłej sprzedaży.
Można wybrać taktykę kumulowania i po 4-5 miesiącach mieć zwrot z inwestycji mając kolejne 1000 coinów.

Jak wyglądała zmienność ceny? :
Najwyższa cena to : 57$ jednak tym bym się nie sugerował z racji że to był sam początek. Realna cena jaką może w przyszłości osiągnąć i nie zajmie to roku to 25.0$ jeśli rynek będzie rósł a masternode dalej będzie
opłacalny by go trzymać i ludzie nie przerzucą się na inne projekty.
Obecnie cena Polisa jest stabilna jak na projekt który daje taki zwrot.
Od ponad 3 miesięcy waha się od 4 do 6$ z wyskokami do 7$. Obecna cena to 4,64$
Obecnie masternodów w sieci jest 1927 i każdego dnia przybywa ok 5-8.

Jest to ogromna alternatywa kopania z racji że nie wydajemy na sprzęt, nie musimy szukać miejsca i martwić się utrzymaniem, brak kłopotu z odsprzedażą.
W każdym momencie możemy coiny wypłacić i przestajemy być cześcią sieci danego projektu i nie otrzymujemy już dywidendy.

Obrazek

Obrazek

Jak widac na screenach, wszystkie transakcję są widoczne portfel mamy u siebie na komputerze zabezpieczony i zaszyfrowany. Komputer nie musi być włączony aby utrzymywać MN z racji że korzystamy z wirtualnego servera.

Wniosek? :
Jest na prawdę sporo projektów stosujących wynagradzanie coinami ludzi za utrzymywanie ich blockchaina. Nie patrzymy na projekty dające 200-300% miesięcznie interesują nas projekty
które albo z początku dają sporo tj : 30-50% miesięcznie i to dość szybko spada ale wiemy że spada z racji że jest ogromne zainteresowanie projektem i w perspektywie 3 miesięcy i tak będzie się to utrzymywało w granicach
15-20% co jest świetnym wynikiem.
Nie dawno znaleźliśmy kolejny projekt który obecnie ma zwrot 30-35% i tak samo w ciągu paru godzin możemy zaczać otrzymywać nagrody :)
W razie pytań piszcie :)
ODPOWIEDZ