Masternody - zaczynamy

Zarobek pasywny / Pomoc w konfiguracji. Wydobywaj coiny bez konieczności posiadania sprzętu fizycznego
Paweł Chrostek
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 14, 2018 2:58 pm

pn kwie 09, 2018 3:36 pm

Witajcie, pierwszy artykuł poświęcony tej właśnie metodzie zarabiania pasywnego, mimo że Masternode to coś co nie jest znane od wczoraj a metoda nawet można rzec przestarzała tak dopiero zaczyna mieć swój fame i zbierać popularność co widać po zwiększającej się ilości ciągle tworzących się nowych masternodów na wielu kryptowalutach.
Co jakiś czas będziemy was informować o projektach które według nas są ciekawe, jedne z większą kapitalizacją inne z mniejszą.
Z dniem dzisiejszym 9 kwietnia 2018 roku, już wiele coinów jest stosunkowo tanich więc jest to w pewnym sensie już prawie najlepszy czas na zajmowanie pozycji w zarabianiu pasywnym
a dzięki obniżonemu rynkowi mamy szansę za wejście za np 2000$ w masternody , mieć wartość naszych coinów 1 czy 2 razy wiekszą więc zarabiać jeszcze 2x więcej pasywnie, brzmi dobrze prawda? :)

CO TO JEST MASTERNODE?
Masternodes to komputer, które uruchamiają portfel danej kryptowaluty i podejmują decyzje, takie jak zatwierdzanie transakcji za pomocą funkcji InstantSend, koordynowanie i mieszanie coinów i głosowanie na finansowaniu budżetu. Masternodes muszą posiadać często daną ilość zabezpieczeń = coinów jakie dana kryptowaluta i ich blockchain wymaga do tego dedykowany adres IP i komputer musi być w stanie działać 24 godziny na dobę, bez utraty połączenia na dłużej niż 1h.

ILE MOGĘ ZAROBIĆ NA MASTERNODACH?
Nikt nam tutaj tego nie powie, jednak jest wiele projektów dających stabilne 10-30% rocznie
inne zaś nawet po kilka set % od 200 do 500% jednak tam zmienność jest dość spora a co za tym cena. Oczywiście w dwie strony.
Jest jednak wiele projektów dających około 50-70% miesięcznie które mają wiarygodny marketcap by zainwestować środki a zysk 5-6% miesięcznie jest kuszący.

Strona która według nas jest najbardziej zaufana do sprawdzania obecnych nodów i statystyk z tym związanych to : https://masternodes.online

Do zobaczenia na pierwszej analizie masternoda w którego według nas warto wejść.
ODPOWIEDZ